Gizlilik Politikası

  • Son Güncelleme Tarihi :27.01.2022

Moonsoft Yazılım Bilgi Teknolojileri LTD. ŞTİ. (“Moonsoft”), işlettiği tüm siteleri ziyaret eden, mobil uygulamalarını kullanan sizlerin paylaşmış olduğu bilgilerin gizliliğini sağlamayı ilke olarak kabul etmiştir. Bu nedenle işbu “Gizlilik Politikası” sizlerin hangi bilgilerinin, hangi yollarla ve hukuka uygun hangi amaç çerçevesinde Moonsoft tarafından işlendiğini, bu bilgilerin hukuka uygun olarak ve vermiş olduğunuz izin kapsamında hangi üçüncü kişiler ile paylaşıldığını ve Moonsoft tarafından ne şekilde korunduğunu açıklayarak sizi bilgilendirmek amacı ile oluşturulmuştur. Moonsoft tarafından sizlere her türlü kanaldan sunulan tüm hizmetler kısaca “Hizmet” olarak anılacaktır.

Kapsam

Sunulan hizmetin bir parçası olarak Moonsoft, hizmet alan sizlere ilişkin bilgileri işbu Gizlilik Politikası kapsamında elde edebilir ve aktarabilir. Bu tür bilgi aktarımları, üçüncü kişiler tarafından belirlenen şartlara ve üçüncü kişiler ile mevcut sözleşmelere ve yürürlükteki mevcut yasal mevzuata uygun olarak yapılır. Bu Gizlilik Politikası, bilgi aktarımı yapılan üçüncü kişilerin gizlilik uygulamalarını yansıtmamaktadır ve onların gizlilik politikalarından veya uygulamalarından Moonsoft sorumlu değildir. İşbu Gizlilik Politikası Moonsoft’un kendi kontrolü dışındaki uygulamalar, üçüncü taraflara ait internet siteleri ve platformlar tarafından toplanılan bilgiler, üçüncü taraflarca Moonsoft internet sitesindeki bağlantılar üzerinden toplanan bilgiler veya Moonsoft’un sponsor olduğu ve/veya katıldığı üçüncü taraf internet siteleri üzerindeki başlıklar, kampanyalar ve diğer reklam veya tanıtımları kapsamamaktadır. Üçüncü tarafların kendi internet siteleri yoluyla topladığı, sakladığı ve kullandığı kişisel verilere yönelik yapılan işlemlerden Moonsoft sorumlu değildir.

Toplanan Veriler

Moonsoft tarafından, verilen Hizmetler kapsamında birtakım kişisel verileriniz işlenmektedir. Bu kişisel veriler şunları içerebilir:

  • Ad-Soyad
  • E-Posta Adresi
  • Doğum Tarihi(isteğe bağlı)
  • Cinsiyet(isteğe bağlı)
  • Telefon Numarası(isteğe bağlı)
  • Fotoğraf(isteğe bağlı)
  • Video(isteğe bağlı)
  • Konum Bilgileri(isteğe bağlı)

Web sitelerimizi ve mobil uygulamalarımızı kullanmaya devam etmeniz, gizlilik ve kişisel bilgilerle ilgili uygulamalarımızı kabul etmiş sayılır. Kullanıcı verilerini ve kişisel bilgileri nasıl kullandığımızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

İletişim

TÜBİTAK Martek Gebze Yerleşkesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi

K1-177 Gebze-Kocaeli

info@moonsoft.net.tr